• Рус | 
  • Eng
DIWEAVE info@diweave.com

Головна Новини ViewSonic TD1655 - це портативний 16-дюймовий сенсорний монітор Full HD, що ідеально підходить для подолання обмежень одного екрана за межами офісу

Новини

7.07.2022

ViewSonic TD1655 - це портативний 16-дюймовий сенсорний монітор Full HD, що ідеально підходить для подолання обмежень одного екрана за межами офісу

Новинка!!! Незабаром на складі DIWEAVE - ViewSonic TD1655. Розширте екран з телефонів, планшетів або ноутбуків для мобільної роботи, індивідуальних презентацій чи розваг. Два універсальні роз'єми USB Type C забезпечують однокабельне рішення для передачі аудіовізуальних сигналів, сигналів живлення та сенсорних сигналів. Регульована широка підставка та поворотний дисплей підтримають ваші робочі кути. Завдяки протиковзкій кришці, корпусу з нержавіючої сталі, алюмінієвій підставці та жорсткому екрану 6H надійність втілена в дизайні.
  

 Розширте свій контент із мобільних пристроїв. 
Розширте екран ноутбука, планшета або телефону через USB Type-C. Монітор підтримує Windows, Android, Chrome, MacOS, iOS та iPadOS*. Переконайтеся, що ваш ноутбук, планшет або смартфон оснащений повнофункціональним роз'ємом USB-C***, який підтримує альтернативний режим Display Port 1.2 і подачу живлення.

* Для підключення iPhone або iPad з портом Lightning вам потрібно придбати цифровий AV-адаптер Lightning на сайті apple.com і підключитися через кабель HDMI до mini HDMI**.

** Кабель HDMI - mini HDMI входить до комплекту постачання.

*** Повнофункціональний роз'єм USB-C забезпечує передачу відео, аудіо, сенсорного введення та подачу живлення.
 Скрізь з ноутбуками, планшетами та телефонами.
  1K.jpg

Сенсорний контроль зворотного зв'язку.
Сенсорне керування на великому екрані дає більш інтуїтивно зрозумілий та ефективний контроль. Стилус, що додається, для сенсорного екрану дозволяє малювати і писати нотатки, не залишаючи відбитків пальців на екрані.

*Сенсорне управління не застосовується до пристроїв iOS та iPadOS.

* Завантажте програмне забезпечення vTouch, щоб увімкнути сенсорне керування в MacOS.
  Дотик в 10 точках пальцем або стілусом.
2K.png

  Портативний розмір для роботи та веселощів.
Великий 16-дюймовий дисплей у порівнянні з більшістю ноутбуків та вагою менше 1 кг. Він ідеально підходить для вашого мобільного робочого місця та може використовуватися для мультимедійної гри під час перерви.

16-дюймовий дисплей  , вага менше 1кг  , Товщина менше 1см
картинка

  Робота у ваших кращих ракурсах.

Переглядайте у широкому діапазоні кутів, регулюючи прикріплену підставку.

Нахил до 60 градусів.

3K.png

   Підтримує вертикальне розташування.

Крім стандартного горизонтального контенту, можна налаштувати зведений екран перегляду таблиць, програмування, редагування фотографій, ігор тощо.
   Дисплей із підтримкою обертання.
4K.png

 

  Магнітна кришка та килимок.

Уникайте пошкоджень при перенесенні, знімну магнітну кришку легко надіти. Використовувана як килимок, його протиковзна поверхня запобігає ковзанню монітора.

  Міцний цільний дизайн.

Завдяки металевому корпусу та міцному шарніру складана алюмінієва підставка робить весь монітор цілісним.
  Металевий корпус та алюмінієва підставка.

5K.png

  Сенсорний екран проти подряпин.

Вбудований екран жорсткості 6H, він стійкий до пошкоджень поверхні, навіть якщо він випадково подряпаний вашими кнопками.

  Розміри та порти введення/виводу.

  6K.png