• Рус | 
  • Eng
DIWEAVE info@diweave.com

Головна Новини Система постійного струму з сонячною підзарядкою ДБЖ PowerWalker DC (DC Solar UPS) — це зручне портативне енергетичне рішення

Новини

6.07.2022

Система постійного струму з сонячною підзарядкою ДБЖ PowerWalker DC (DC Solar UPS) — це зручне портативне енергетичне рішення

Новинка  - Скоро на складі DIWEAVE!   

 

Система постійного струму з сонячною підзарядкою  ДБЖ PowerWalker DC (DC Solar UPS) — це зручне портативне енергетичне рішення для кемпінгу, походів, вітрильного спорту та інших тривалих/віддалених подорожей. Пристрій  має вихідний роз’єм USB (зарядний пристрій 5 В постійного струму / 1 А), дві знімні дротові світлодіодні лампи та вбудований в корпус ДБЖ ліхтар для освітлення, та окрему сонячну панель. Високоякісний літій-іоновий акумулятор ємністю 4,4 А*год можна заряджати за допомогою міні-USB-входу або сонячної панелі потужністю 3 Вт.

Повністю заряджений акумулятор дозволяє використовувати одну світлодіодну лампу протягом 12 годин або обидві протягом 6 годин. Ви можете використовувати ДБЖ  для заряджання телефону, камери, навігаційної системи, радіо або колонок. Сонячна панель заряджає  батарею протягом 9 годин, тому вона може забезпечити енергією ваші пристрої для довгих тижневих експедицій.

ДБЖ PowerWalker DC Solar UPS та сонячна панель  Solar Panel мають отвори для монтажу на стіні, додатково сонячна панель оснащена двома складними ніжками, а PowerBank має отвір для петлі для ремінця-тримача до зап’ястку.

Уявіть собі, що ви йдете в похід у гори. Протягом дня сонячна панель підключається до вашого рюкзака, заряджає PowerBank і постійно живить ваші пристрої. Ви можете використовувати свій смартфон із GPS, щоб відстежувати поїздку, не турбуючись про заряд акумулятора. Увечері можна провести групу лісом з двома дротовими світлодіодними лампочками. На території кемпінгу Solar PowerBank дозволяє встановити намет за хороших умов видимості та навіть почитати книгу перед тим, як заснути, або ви можете відтворити музику з телефону та переконатися, що він повністю заряджений на наступний день.

Основні властивості:

-          Сонячне джерело безперебійного струму 5 Вт/1 А з сонячною панеллю 3 Вт у комплекті

-          Вбудований ліхтар  та дві світлодіодні лампочки з дротами

-          Порт зарядки USB (1A)

-          Літій-іонний акумулятор 4,4 Аг

-          Термін служби батареї в 5 разів довший, ніж у звичайної свинцево-кислотної